Langelandsvej 58 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Haderslev - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haderslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Haderslev er villaen på Langelandsvej 58 Starup én af de nyeste på markedet. Det rummelige hjem strækker sig over 208 kvadratmeter og byder på 6 værelser. Beliggende på en grund på 834 kvadratmeter, sætter prisen på 3.795.000 DKK villaen i den øvre prisklasse.

En anden boligmuglighed i byen er villaen på Carsten Hauchs Vej 8. Denne villa tilbyder 138 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Med en pris på 2.595.000 DKK ligger boligen centralt placeret og passer til købere, der ønsker et lidt mindre hjem end Langelandsvej.

Begge villaer har generøse grundarealer, hvor Langelandsvej 58 Starup har 834 kvadratmeter og Carsten Hauchs Vej 8 har 808 kvadratmeter, hvilket giver gode udendørs muligheder for fremtidige beboere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler