Erlevhøj 35 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Haderslev - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haderslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Haderslev er to nye boliger netop kommet på markedet: villaen på Erlevhøj 35 og villaen på Avnøvej 3 i Fjelstrup. Begge boliger tilbyder forskellige muligheder for købere.

Erlevhøj 35 er en rummelig villa med et areal på 176 m² fordelt på 5 rum. Med en pris på 4.675.000 kr., byder denne bolig på en stor grund på 1706 m².

En anden tilføjelse til markedet er Avnøvej 3 i Fjelstrup. Denne villa sælges for 745.000 kr. og tilbyder 83 m² fordelt på 3 rum. Med en grundstørrelse på 836 m², er det en mere kompakt, men charmerende mulighed i Haderslev.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler