Søborgen 8 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Haderslev - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haderslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Haderslev er to spændende fritidshuse netop blevet tilgængelige på markedet. På Søborgen 8 i Vilstrup finder vi et rummeligt fritidshus med en boligstørrelse på 128 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser. Beliggende på en stor grund på 1164 kvadratmeter tilbyder denne ejendom masser af udendørs plads, og prisen lyder på 4.875.000 kr.

En anden mulighed i området er fritidshuset på Kanekærvej 16 i Kelstrup. Dette charmerende hus har et areal på 55 kvadratmeter og rummer 4 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 277 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 1.995.000 kr. Begge fritidshuse byder deres ejer på skønne omgivelser i Haderslev.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga