2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haderslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Haderslev er to nye boliger netop kommet på markedet, heriblandt villaen på Ribe Landevej 52. Denne villa er rummelig med et areal på 182 m² fordelt på 4 værelser. Ejendommen er beliggende på en grund på 772 m² og er udbudt til en pris af 1.795.000 kr.
Den anden bolig er villaen på Starup Højvænge 8 i Starup, også i Haderslev. Denne villa tilbyder 134 m² bolig fordelt på 5 værelser. Ejendommen ligger på en lidt større grund på 806 m² og er sat til salg for 1.395.000 kr.
Begge boliger repræsenterer forskellige muligheder for kommende boligkøbere.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.