2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haderslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Haderslev er nogle af de nyeste boliger til salg ejerlejligheden på Naffet 30, 2 tv og villaen på Søvang 60 i Marstrup.
Naffet 30, 2 tv er en rummelig ejerlejlighed på 178 kvadratmeter. Denne bolig har 4 værelser og udbydes til en pris af 2.095.000 kr.
Villaen på Søvang 60 i Marstrup byder på 103 kvadratmeter. Med 3 værelser har denne ejendom et tillokkende prisskilt på 645.000 kr.
Lejligheden på Naffet 30 sidder på en mindre grund på 489 kvadratmeter, mens villaen på Søvang 60 har et grundareal på hele 959 kvadratmeter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.