Hjælp søges: Hus, Diverse og Have i Haderslev

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Haderslev:

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

John A., Ricka Falk G. og Harley L. søger hjælp til husopgaver i Haderslev

  • thumbnail
    Malet min kælder
    Fra John A. (Haderslev)
    Min kæder skal børstes ned og males op igen
  • thumbnail
    Emhætte virker ikke
    Fra Ricka Falk G. (Haderslev)
    Vores emhætte er fra den ene dag til den anden stået af. Den er helt gået ud. Alt andet i køkkenet ...
  • thumbnail
    Sammenbygning.
    Fra Harley L. (Haderslev)
    Skal ha sammenbygget eksisterende hus med en ny tilbygning. Er selv tømre med ringe erfaring. Søge...

Bo R., Hanne H. og britta B. søger hjælp til haveopgaver i Haderslev

  • thumbnail
    Brolægning
    Fra Bo R. (Haderslev)
    155 m2 40x40 fliser i indkørsel (6cm) og rundt om huset(5cm). Fliser lægges i lige linjer i forhold...
  • thumbnail
    Fjerne græstørv
    Fra Hanne H. (Haderslev)
    Fjerne græstørv i græsplæne, ca. 3x3 meter, så der kan sås nyt græs Jordtørv kan placeres på grund...
  • thumbnail
    Klipning af dit græs
    Fra britta B. (Haderslev)
    græsslåning -lille forhavegræs ca og større bag hus - let adgang - afklppet græs skal ikke fjernes ...

Joan L., Lizza K. og Nawal N. søger hjælp til diverse opgaver i Haderslev

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand